mobil dkp+420 724 114 009  mail dkp  info@dkpmarket.cz

logo florifyRevoluční skok ve vývoji odolného vinylu

Floorify je spojení unikátní inovace zámkových vinylových podlah vysoce odolné konstrukce a povrchu s přirozeně krásným hřejivým designem lamel velkého formátu navíc s absolutní jednoduchostí užívání. Dílce jsou opatřeny povrchovou úpravou Floorify® Silent Touch Technology s mimořádnou odolností proti nárazům, škrábancům, skvrnám a lihovým fixům.

Díky neobvykle odolnému a teplotně stabilnímu jádru Floorify® Rigid Core ušetříte za stěrkování podkladu a drahé podložky , nebudete řešit u vinylů obvyklé spárování a stříškování lamel ve Vaší prosluněné zimní zahradě. Totální vodovzdornost a velmi rychlá plovoucí pokládka bez složité přípravy až do plochy 20 x 20 m nepřerušená dilatačními profily se pro Vás stane samozřejmostí.

f001 f002 f003 f004 f006 f007 f008 f009 f012

Krono Xonic - prvotřídní podlaha se zárukou

Krono Xonic byla podrobena dlouhodobému a komplexnímu testování. A netýka se to jenom kvality uživatelského komfortu ale i kvality samotného vinylu a jeho přímemu vplyvu na životní prostředí. Krono Xonic je úplně bez změkčovadel, a proto může být plne recyklovatelná.

krono xonic banner

Podlaha Krono Xonic nabízi skutečne high-tech vlastnosti jako je odolnost voči oděru nebo přirodzená 100% vodoodolnost. V důsledku toho Krono Xonic představuje novou generaci vinylové podlahy, která poskytuje působivou kombinaci výhod syntetického materiálu s krásou parketových podlah. Vyniká autentickým přírodním vzhledem a najvyšší třídou odolnosti proti oděru. Podlaha je vhodná do komerčních prostor, koupelen, kuchyň a vstupních hal.

Prodáváme vinylové podlahy bez lepení značky ALLURE clickAspen Oak Silver Room
ALLURE click je revoluční, patentovaný, nový systém plovoucího vinylu. Jeho instalace je opravdu velmi snadná. Není potřeba žádného lepidla ani jiných přilnavých materiálů. Vzhledem k pružnosti podlah ALLURE click mohou být pokládány na nerovný podklad stejně jako stávající podlahu (přirozený podklad, beton, vinyl, linoleum dokonce i dlažba).
Vinylové podlahy ALLURE click vypadají jako dřevěné podlahy, ale jsou vysoce vodě odolné a tudíž mohou být pokládány i do místností s vysokou vlhkostí jako jsou sklepy a koupelny.
Na výběr je z vinylu 4,2mm a 5mm, dostupné dekory jsou imitací dřeva či kamene a dlažby.

Vinylové podlahy špičkové kvality NEMO

nemo 7 kategorianemo logo 2Nabízíme vysokokvalitní vinylové podlahy NEMO, které pořídíte jenom u nás. Atraktivní dizajn, jednoduchost pokládky a vlastnosti těchto podlah uspokojí i nejnáročnejšího zákazníka. V ponuce najdete podlahy NEMO-7, NEMO-5 a NEMO-3,2.
Vinylové podlahy NEMO jsou vysoce vodě odolné a tudíž mohou být pokládány i do místností s vysokou vlhkostí jako jsou sklepy, chodby a koupelny.

NAŠE AKCE

akce 2020 11a small

 

akce 2020 11b small

 

 

 

Vítejte v DKP marketu

Prodejna:

Vídeňská 297/99, Brno
+420 547 214 799
+420 724 114 009
info@dkpmarket.cz

Otevřeno
PO - PÁ 7:30 - 17:00

Pouze velkoobchodní zákazníky
Děkujem za pochopení