Skip to main content

Průvodce výběrem dveří

1

Výběr modelů dveří

Nejlépe si vyberete v našem showroomu, ve kterém máme vystaveno přes 170 modelů dveří a kde se vám věnují zkušení prodejci. Zvolte si výšku dveří, vyberte kolekci dveří, vyberte dekor dveří, sklo a typ obložkové zárubně. Vyberte typ kování (kliky, madla k posuvným dveřím apod.)
2

Zaměření stavebních otvorů

Jakmile máte nachystané stavební otvory ozvěte se našemu technikovi. Zaměření proběhne v místě stavby naším technikem: zaměří stavební otvory, dojde k upřesnění jednotlivých modelů dveří do místností (prosklenné, plné, protipožární apod.). Při zaměření je vhodné si promyslet skla, panty, typ zárubně, ale i typ kování (klíč, wc zámek, fab, bez spodního výřezu).
3

Upřesnění nabídky

Vaše nabídka bude upravena podle zaměření a zaslána vám ke kontrole
4

Zálohová faktura

Po odsouhlasení nabídky vám bude zaslána zálohová faktura ve výši 50%, po jejím uhrazení dojde k objednávce dveří.
5

Výroba dveří

Výroba dveří dle vašich požadavků obvykle trvá 4-6 týdnů. Jakmile jsou dveře nachystané u nás na prodejně, zašleme vám zprávu. Pokud si dveře odebíráte bez montáže, můžete si je ihned vyzvednout.
6

Montáž

Jakmile bude vaše zakázka vyrobena a připravena u nás, ozveme se vám s domluvou termínu montáže.

Varianty dveří

Falcové dveře 1980 mm

Klasické dveře v české normě s výškou křídla 197 cm. Dveře jsou opatřeny 3 panty a klasickým zámkem. Velký výběr kolekcí a modelů.

Bezfalcové dveře 1980 mm

Dveře s rovnou hranou, vpouštěnými panty a magnetickým zámkem v klasické české normě. Dveře lícují se zárubní, což působí v interiéru čistě a moderně.

Bezfalcové dveře 2043 mm

Dveře s rovnou hranou, vpouštěnými panty a magnetickým zámkem ve vyšší normě. Dveře lícují se zárubní, což působí v interiéru čistě a moderně, vhodné výšky stavebních otvorů.

Bezfalcové dveře 2110 mm

Kolekce STANDARD, PLUS a MODERN výška a šířka vhodných stavebních otvorů

Bezfalcové dveře 2240 mm

Kolekce STANDARD, PLUS a MODERN výška a šířka vhodných stavebních otvorů

Bezobložkové dveře 2020, 2200, 2400 mm

Jsou inovativním řešením pro moderní interiér. Dveře se osazují do hliníkové obložky, která je neviditelná. Tyto dveře se vyrábějí ve třech výškových normách a na výběr je velké množství dekorů.

Posuvné dveře na stěnu

Posuvný systém, který na nabízí i obložení průchodu tunelovou zárubní. Posuvný systém, zárubeň i dorazový sloupek jsou zpracovány v dekoru dveří.

Posuvné dveře na stěnu

SPAZIO - Minimalistický posuvný systém, který se montuje na hotový zapravený průchod. Při otevření dveře zajedou na zeď, případně za nábytek.

Posuvné dveře do pouzdra

Vhodné pro použití pouzdra do zdi či sádrokartonu. Takto osazené dveře při otevření zcela zajedou do pouzdra a nezabírají žádné místo v prostoru při zachování tepelných
a zvukových izolačních vlastností klasických dveří.

Skleněné dveře

Moderní dveře z tabule tvrzeného 8 mm silného skla s velkým výběrem skel i motivů. Lze je využít jako otvíravé dveře v kombinaci s dřevěnou zárubní stejně jako do posuvných systému.

Skládací dveře

Maximalizují prostor v okolí dveří. Při otevření se křídlo zlomí v polovině a otevřené zabírá mnohem méně prostoru. Pouze ve vyšší normě 204 cm.

Reverzní dveře

U těchto dveří je dveřní křídlo osazeno na opačné straně zárubně, při jeho otevření tedy šetříte prostor kolem dveří. Zároveň je díky tomuto systému otvírání
možné sjednotit vzhled např. chodby s více dveřmi.