mobil dkp+420 724 114 009  mail dkp  info@dkpmarket.cz

dkpmarket.cz image banner

Laminátové podlahy

V naší nabídce máme širokou paletu laminátových podlah zn. CLASSEN, KRONO-ORIGINAL, EGER, KRONOSWIS, kteří patří k hlavním výrobcům dřevařských výrobků a materiálů ze dřeva v Evropě, který se snaží vždy svým zákazníkům nabízet kompletní, atraktivní a vyrovnanou nabídku.

Vinylové  podlahy

Vinylové podlahy bez lepení  clic zn. NEMO floor, Gerflor,  patří k současným trendům, v nabídce máme dekory dřeva, ale i kamene a dlažby. K laminátovým i vinylovým podlahám nabízíme soklové lišty a doplňky  VOX. Vinylové podlahy NEMO floor click vypadají jako dřevěné podlahy, ale jsou vysoce vodě odolné a tudíž mohou být pokládány i do místností s vysokou vlhkostí jako jsou sklepy a koupelny. Při výběru vinylové podlahy Vám rádi poradíme.

akce vinylove podlahy na hp

Interiérové dveře

Dále se zaměřujeme na prodej interiérových dveří značky DRE, Porta, Erkado, Radex a kování SCHAFFNER. Interiérové dveře DRE se vyrábí ve fólii, přírodní dýze, v laminu  nebo celoskleněné podle jednotlivých modelů. Ke všem modelům je možné objednat obložkové zárubně a zkombinovat je s posuvným systémem na stěnu.  Zároveň dodáváme stavební pouzdra a obložky ECLISSE a SCRIGNO.

 

Otevřeno Po-Pá: od 7:30 do 17:00
Pouze velkoobchodní zákazníky
Děkujem za pochopení

Další sortiment

V naší nabídce jsou také WPC terasová prkna, třívrstvé dřevěné podlahy Barlinek.  

 

Společnost DKP CZ s.r.o., je obchodní společnost, která poskytuje svoje služby velkoodběratelům i koncovým zákazníkům. Naše činnost je zaměřená na prodej podlah, dveří a doplňkového sortimentu. Svým zákazníkům chceme zaručit kompletní, atraktivní a široký sortiment. Neváhejte nás kontaktovat nebo přijďte navštívit naši vzorkovou prodejnu, kde se Vám budeme rádi věnovat.


NAŠE AKCE

akce 2020 11a small

 

akce 2020 11b small

 

 

 

Vítejte v DKP marketu

Prodejna:

Vídeňská 297/99, Brno
+420 547 214 799
+420 724 114 009
info@dkpmarket.cz

Otevřeno
PO - PÁ 7:30 - 17:00

Pouze velkoobchodní zákazníky
Děkujem za pochopení